Termin wyprawy:

Wakacje
29.07-12.08.2020 r. (14-15 dni) Zapisy otwarte! zgłoszenie na wyprawę

Stopień trudności: średni. Zalecany wiek minimalny 5 lat.

Zapraszamy na kolejną odsłonę niezwykłej wyprawy przygodowej połączonej z wypoczynkiem na rajskich plażach wyspy Koh Tao. Zobaczymy najpiękniejsze rejony Krainy Uśmiechu. Od tętniącego życiem, najcieplejszego* miasta na ziemi – Bangkoku, do nienaruszonej przez cywilizację najstarszej dżungli Świata. Przepłyniemy przez bezkresne jeziora, laguny i rajskie lazurowe wysepki. Zobaczymy niezwykłe, ociekające złotem świątynie. Codziennie będziemy próbować najpyszniejszego jedzenia na Świecie!

Wyprawa dzień po dniu

dzień 1
Wylot z Polski (lub z kraju w którym mieszkasz) do Bangkoku.

dzień 2
Przylot do Bangkoku. Zakwaterowanie w hotelu, odpoczynek lub aktywny relaks przy hotelowym basenie. Następnie ruszymy w miasto 🙂
Po pierwszym kontakcie z egzotyczną kuchnią, wyjedziemy na jeden z najwyższych budynków w Bangkoku – King Power Mahanakhon by podziwiać panoramę miasta nocą.

dzień 3
Po śniadaniu intensywne zwiedzanie „miasta aniołów”. Zobaczymy Świątynię Świtu – Wat Arun, Świątynię Leżącego Buddy – Wat Pho oraz Wielki Pałac Królewski, a w nim m.in. Świątynię Szmaragdowego Buddy – Wat Phra Kaew. Następnie pojedziemy na kultową backpackerską ulicę Khao San, a na niej pyszny Street Food w jednej z maleńkich ulicznych garkuchni.

dzień 4
Opuszczamy stolicę i udajemy się w kierunku Kanchanaburi.
Po drodze zobaczymy dwa niezwykłe targi! Pływający targ – Damnoen Saduak to gąszcz wąskich kanałów na których spotkamy setki łódek z towarami, owocami, gotowanymi przysmakami i pamiątkami. Zwolnimy przy znajdujących się na brzegach sklepikach. Na obrzeżach targu podejrzymy jak mieszkają Tajowie w domach przy kanałach. 

Kolejnym miejscem jest fascynujący targ na torach kolejowych – Maeklong Railway Market. Dziesiątki stoisk znajduje się na czynnej trasie kolejowej! Kilka razy dziennie przejeżdża tam pociąg. Podpatrzymy jak sklepikarze przy pomocy różnych, niezwykle ciekawych rozwiązań i konstrukcji „chowają” swoje stoiska. Widok niezapomniany.

Pod koniec dnia zobaczymy fragment zabytkowej drewnianej trasy kolejowej tzw. „Kolei Śmierci” i pobliską świątynię w jaskini.

dzień 5
Po śniadaniu ruszamy do Parku Narodowego Erawan! Ruszamy w trasę  po rozległym obszarze usłanym rozlicznymi pięknymi wodospadami. Pływające tam rybki zrobią nam darmowy peeling stóp i wykąpiemy się w jednym z najwyżej położonych wodospadów. Po dniu pełnym wrażeń nocnym pociągiem udamy się w kierunku Parku Narodowego Khao Sok.

dzień 6
Odpoczynek po nocnej podróży w pięknych okolicznościach przyrody. Czas wolny możemy spędzić przy basenie, spacerach po okolicy, czy delektować się pysznym jedzeniem w jednej z wielu doskonałych restauracyjek w miasteczku.
Zakwaterowanie w skromnych, drewnianych lub murowanych chatach na terenie pełnym egzotycznej roślinności w pobliżu parku narodowego Khao Sok.
Dla zainteresowanych istnieje możliwość skorzystania z nocnego safari, gdzie można obserwować nocne życie lasu tropikalnego.

dzień 7
Z samego rana wyruszamy do samego serca Parku Narodowego Khao Sok. Czeka nas mnóstwo przygód. Trekkingi, zwiedzanie jaskiń, pływanie w czystych i ciepłych wodach jeziora Cheow Lan, nocne i poranne safari w poszukiwaniu dzikiej zwierzyny i podziwianiu niesamowitych krajobrazów. Między poszczególnymi miejscami przemieszczać się będziemy tradycyjnymi łodziami (Ruea Hang Yao). Noc spędzimy w domkach pływających na jeziorze. Tylko my i dzika przyroda.
Park Narodowy Khao Sok to miejsce wyjątkowe, położone w południowej części Tajlandii. Obszar o powierzchni 739 km² gdzie znajdziemy prawdziwą mieszankę kolorów i krajobrazów: ogromne góry i doliny, jeziora, groty oraz jeden z najstarszych na świecie lasów tropikalnych.

dzień 8
Około godziny 15:00 wracamy do miasteczka a wolny czas wykorzystamy na relaks. Możliwość skorzystania z popołudniowych wycieczek oferowanych przez lokalne biura.

dzień 9-13

Kończymy przygodę z Parkiem Narodowym Khao Sok i z samego rana wyruszamy w podróż na wyspę żółwia, czyli Koh Tao.  Wczesnym popołudniem zakwaterujemy się w hotelu.

Pokojowo nastawieni turyści z całego świata zjeżdżają się tu wypocząć i podziwiać piękno podwodnego świata. Nie bez powodu wyspę nazywa się mekką płetwonurków. Wieczorami na plaży podziwiać można liczne pokazy tańca z ogniem.

dzień 14

Wracamy do Bangkoku. Po południu czas wolny, to dobry moment na ostatnie zakupy (przyprawy, pamiątki, ciuchy).

dzień 15

Do zobaczenia Tajlandio! Powrót do Polski…

Cena zawiera:

 • Noclegi podczas całego pobytu
 • Anglojęzycznego przewodnika po Bangkoku
 • Śniadania
 • Transport podczas całej wyprawy: tuk-tuki, autobusy, busy, miniwany, pociągi, taksówki, promy
 • Ubezpieczenie KL i NNW
 • Obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • Opiekę organizatorów oraz program wyjazdu
 • Atrakcje: wycieczkę na targ na torach, wycieczkę na pływający market

Cena nie zawiera:

 • biletów wstępu do atrakcji w Bangkoku ok. 50$,
 • jednodniowej (50$) lub dwudniowej (90$) wycieczki do Parku Narodowego Khao Sok z noclegiem w domkach na wodzie (w cenie posiłki: lunch, obiad, śniadanie i lunch, trekking, safari nocne i poranne), wejściówki do Parku Narodowego Erawan 10 $.
 • wyżywienia, poza śniadaniami
 • napiwków dla przewodników 20 $.
 • innych atrakcji i pamiątek

Koszt wyprawy:
3500 + bilet lotniczy ok. 2050 zł (bardzo dobra linia!)

Ważne!
Minimalna ilość osób to 7 (max. 12 osób).
Bilety lotnicze kupujemy po zgłoszeniu minimalnej ilości osób. Bezpośrednio przed kupnem biletów dzwonimy do Was i informujemy o aktualnych cenach lotów.
Jeśli jesteś singlem to nie problem. Nie ma dopłat dla podróżujących w pojedynkę. Zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych lub kilku osobowych. Czasem mogą się trafić łóżka dwuosobowe.

Zasady płatności:
1 rata: 800 zł opłata rezerwacyjna płatna po zgłoszeniu
2 rata: 2700 zł płatna 30 dni przed wylotem

Zgłoszenia, zapytania:
Wypełnij zgłoszenie na wyprawę lub zadzwoń
biuro@odlotowi.pl,
lub Radosław Molski tel. 570 660 620

 

Galeria zdjęć

Wszystkie zdjęcia w galerii są naszego autorstwa © ?

 

 Film z bardzo podobnej wyprawy w 2015 roku