Zapraszamy na kolejną odsłonę niezwykłej wyprawy przygodowej połączonej z wypoczynkiem na rajskich plażach wyspy Koh Phi Phi. Zobaczymy najpiękniejsze rejony Krainy Uśmiechu. Od tętniącego życiem, najcieplejszego* miasta na ziemi – Bangkoku, do nienaruszonej przez cywilizację najstarszej dżungli Świata. Przepłyniemy przez bezkresne jeziora, laguny i rajskie lazurowe wysepki. Zobaczymy niezwykłe, ociekające złotem świątynie. Codziennie będziemy próbować najpyszniejszego jedzenia na Świecie

Terminy wypraw 2022 (Ferie zimowe)
15.01-29.01.2022 r. (14 dni) – wolne miejsca
30.01-13.02.2022 r. (14-15 dni) – ostatnie wolne miejsca 

ferie zimowe (dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie).
Stopień trudności: łatwy/średni. Zalecany wiek minimalny 5 lat.

Wyprawa dzień po dniu

dzień 1
Wylot z Polski (lub z kraju w którym mieszkasz) do Bangkoku.

dzień 2
Przylot do Bangkoku. Zakwaterowanie w hotelu, odpoczynek lub aktywny relaks przy hotelowym basenie. Następnie ruszymy w miasto 🙂
Pierwszy kontakt z egzotyczną kuchnią, w rejonie najbardziej znanej ulicy w Bangkoku, Khao San Road.

dzień 3
Po śniadaniu intensywne zwiedzanie “miasta aniołów”. Zobaczymy Świątynię Świtu – Wat Arun, Świątynię Leżącego Buddy – Wat Pho oraz Wielki Pałac Królewski, a w nim m.in. Świątynię Szmaragdowego Buddy – Wat Phra Kaew. Następnie pojedziemy do Chińskiej dzielnicy lub Ratchada Rot Fai Train Night Market na pyszny Street Food. Wieczorem wyjedziemy na jeden z najwyższych budynków w Bangkoku – King Power Mahanakhon lub inny drapacz chmur, by podziwiać panoramę miasta nocą.

dzień 4
Opuszczamy stolicę i udajemy się w kierunku Kanchanaburi.
Po drodze zobaczymy dwa niezwykłe targi! Pływający targ – Damnoen Saduak to gąszcz wąskich kanałów na których spotkamy setki łódek z towarami, owocami, gotowanymi przysmakami i pamiątkami. Zwolnimy przy znajdujących się na brzegach sklepikach. Na obrzeżach targu podejrzymy jak mieszkają Tajowie w domach przy kanałach. 

Kolejnym miejscem jest fascynujący targ na torach kolejowych – Maeklong Railway Market. Dziesiątki stoisk znajduje się na czynnej trasie kolejowej! Kilka razy dziennie przejeżdża tam pociąg. Podpatrzymy jak sklepikarze przy pomocy różnych, niezwykle ciekawych rozwiązań i konstrukcji “chowają” swoje stoiska. Widok niezapomniany.

Pod koniec dnia zobaczymy fragment zabytkowej drewnianej trasy kolejowej tzw. “Kolei Śmierci” i pobliską świątynię w jaskini.

dzień 5
Po śniadaniu ruszamy do Parku Narodowego Erawan! Ruszamy w trasę  po rozległym obszarze usłanym rozlicznymi pięknymi wodospadami. Pływające tam rybki zrobią nam darmowy peeling stóp i wykąpiemy się w jednym z najwyżej położonych wodospadów. Po dniu pełnym wrażeń nocnym pociągiem udamy się w kierunku Parku Narodowego Khao Sok.

dzień 6
Odpoczynek po nocnej podróży w pięknych okolicznościach przyrody. Czas wolny możemy spędzić przy rzece, spacerach po okolicy, czy delektować się pysznym jedzeniem w jednej z wielu doskonałych restauracyjek w miasteczku.
Zakwaterowanie w skromnych, drewnianych lub murowanych chatach na terenie pełnym egzotycznej roślinności w pobliżu parku narodowego Khao Sok.
Dla zainteresowanych istnieje możliwość skorzystania z nocnego safari, gdzie można obserwować nocne życie lasu tropikalnego.

dzień 7
Rano wyruszamy do samego serca Parku Narodowego Khao Sok. Czeka nas mnóstwo przygód. Trekkingi, zwiedzanie jaskiń, pływanie w czystych i ciepłych wodach jeziora Cheow Lan, nocne i poranne safari w poszukiwaniu dzikiej zwierzyny i podziwianiu niesamowitych krajobrazów. Między poszczególnymi miejscami przemieszczać się będziemy tradycyjnymi łodziami (Ruea Hang Yao). Noc spędzimy w domkach pływających na jeziorze. Tylko my i dzika przyroda. Park Narodowy Khao Sok to miejsce wyjątkowe, położone w południowej części Tajlandii. Obszar o powierzchni 739 km² gdzie znajdziemy prawdziwą mieszankę kolorów i krajobrazów: ogromne góry i doliny, jeziora, groty oraz jeden z najstarszych na świecie lasów tropikalnych.

dzień 8
Około godziny 15:00 wracamy do miasteczka i kończymy przygodę z Parkiem Narodowym Khao Sok. Tego samego dnia wyruszamy w podróż w kierunku najpiękniejszych plaż Tajlandii. W godzinach popołudniowych dotrzemy do miejscowości Ao Nang. Gwarne miasteczko ugości nas pysznym jedzeniem i wakacyjną atmosferą.

dzień 9
Po śniadaniu popłyniemy na pobliskie plaże – Railay. Tu błogo spędzimy czas na pięknej Railay Beach (Railay West) i jeszcze piękniejszej Phra Nang Cave Beach. Dla odważnych możliwa samodzielna wspinaczka na punkt widokowy z którego rozpościera się niezwykły widok na okolicę. Ostatnią łodzią wrócimy do naszej bazy w Ao Nang.

dzień 10 – 14
Rano ruszamy do portu w miejscowości Krabi. Następnie czeka nas ok. dwugodzinny rejs na wyspę Koh Phi Phi. Pokojowo nastawieni turyści z całego świata zjeżdżają się tu wypocząć i bawić się do białego rana. Wieczorami na plaży podziwiać można liczne pokazy tańca z ogniem. W czasie pobytu na wyspie możliwe wycieczki fakultatywne na liczne rajskie wysepki. Przewidziany jest również trekking na punkty widokowe ulokowane w wyższych partiach wyspy.

dzień 14
Popołudniowym promem płyniemy na wyspę Phuket. Wieczorem czas wolny! To dobry moment na ostatnie zakupy (przyprawy, pamiątki, ciuchy).

dzień 15
Do zobaczenia Tajlandio! Powrót do Polski…

Cena zawiera:

 • Noclegi podczas całego pobytu
 • Wycieczkę po Świątyniach Bangkoku z anglojęzycznym przewodnikiem
 • Wycieczkę na targ na torach, wycieczkę na pływający market i kolej śmierci
 • Śniadania (z wyłączeniem dni z porannym przejazdem i na wyspie Ko Phi Phi Don). 
 • Transport podczas całej wyprawy: tuk-tuki, autobusy, busy, miniwany, pociągi, taksówki, promy
 • Ubezpieczenie KL i NNW
 • Obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • Opiekę organizatorów oraz program wyjazdu

Cena nie zawiera:

 • biletów lotniczych na trasie Warszawa – Bangkok, Phuket – Warszawa – ok. 1600-2400 zł
 • biletów wstępu do atrakcji w Bangkoku ok. 50$,
 • biletu lotniczego Bangkok – Surat Thani – ok. 40 $
 • Wycieczki do Parku Narodowego Khao Sok z noclegiem lub bez w domkach na wodzie ok. 60 $ jednodniowa lub 90$ (w cenie posiłki: lunch, obiad, śniadanie i lunch, trekking, safari nocne i poranne), wejściówki do Parku Narodowego Erawan 10 $.
 • wycieczek fakultatywnych, np. rejsu na rajskie wysepki ok. 15 $
 • wyżywienia, poza śniadaniami
 • napiwków dla przewodników 20 $
 • Wydatków własnych

Cena First minute!
Zgłoszenia do 31 lipca 2021 r.: 3700 zł + bilet lotniczy
Zgłoszenia po 1 sierpnia 2021 r.: 4300 zł + bilet lotniczy

Ważne!
Minimalna ilość osób to 7 (max. 12 osób).
Bilety lotnicze kupujemy po zgłoszeniu minimalnej ilości osób. Bezpośrednio przed kupnem biletów dzwonimy do Was i informujemy o aktualnych cenach lotów.
Jeśli podróżujesz sam to nie problem. Nie ma dopłat dla podróżujących w pojedynkę. Zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych lub kilku osobowych. Czasem mogą się trafić łóżka dwuosobowe.

Zasady płatności:
1 rata: 800 zł opłata rezerwacyjna płatna po zgłoszeniu
2 rata: pozostała kwora płatna 30 dni przed wylotem

Zgłoszenia, zapytania:
Wypełnij zgłoszenie na wyprawę lub zadzwoń
biuro@odlotowi.pl lub dzwoń tel. 570 660 620

Prawie wszystkie zdjęcia na stronie są naszego autorstwa ©

Galeria zdjęć

 

 Film z bardzo podobnej wyprawy w 2015 roku