Zapraszamy na kolejną odsłonę niezwykłej wyprawy przygodowej połączonej z wypoczynkiem na rajskich plażach wyspy Koh Phi Phi lub Khao Lak. Zobaczymy najpiękniejsze rejony Krainy Uśmiechu. Od tętniącego życiem Bangkoku, będącego najcieplejszą stolicą na ziemi do nienaruszonej przez cywilizację najstarszej dżungli Świata. Przepłyniemy przez bezkresne jeziora, laguny i rajskie lazurowe wysepki. Zobaczymy niezwykłe, ociekające złotem świątynie. Codziennie będziemy próbować najpyszniejszego jedzenia na Świecie.

Termin wyprawy: 6 – 21.12.2024 r.

Wyprawa dzień po dniu

Dzień 1 – Bangkok

Przylot do Tajlandii. Zakwaterowanie w hotelu w Bangkoku, odpoczynek lub aktywny relaks przy hotelowym basenie. Następnie ruszymy w miasto 🙂 Pierwszy kontakt z egzotyczną kuchnią, w rejonie najbardziej znanej ulicy w Bangkoku, Khao San Road.

Dzień 2 – Bangkok
Po śniadaniu intensywne zwiedzanie „miasta aniołów”. Zobaczymy Świątynię Świtu – Wat Arun, Świątynię Leżącego Buddy – Wat Pho oraz Wielki Pałac Królewski, a w nim m.in. Świątynię Szmaragdowego Buddy – Wat Phra Kaew. Rejs kanałami Bangkoku. Wieczorem wyjedziemy na jeden z najwyższych budynków w Bangkoku – King Power Mahanakhon lub inny drapacz chmur, by podziwiać panoramę miasta nocą.

Dzień 3 – Bangkok/Kanchanaburi
Opuszczamy stolicę i udajemy się w kierunku Kanchanaburi. Po drodze zobaczymy dwa niezwykłe targi! Pływający targ – Damnoen Saduak to gąszcz wąskich kanałów na których spotkamy setki łódek z towarami, owocami, gotowanymi przysmakami i pamiątkami. Zwolnimy przy znajdujących się na brzegach sklepikach.
Kolejnym miejscem jest fascynujący targ na torach kolejowych – Maeklong Railway Market. Dziesiątki stoisk znajduje się na czynnej trasie kolejowej! Kilka razy dziennie przejeżdża tam pociąg. Podpatrzymy jak sklepikarze przy pomocy różnych, niezwykle ciekawych rozwiązań i konstrukcji „chowają” swoje stoiska. Widok niezapomniany.
Pod koniec dnia zobaczymy fragment zabytkowej drewnianej trasy kolejowej tzw. „Kolei Śmierci” i pobliską świątynię w jaskini. Przejazd pociągiem do Kanchanaburi.

Dzień 4 – Kanchanaburi
Po śniadaniu ruszamy do Parku Narodowego Erawan! Ruszamy w trasę  po rozległym obszarze usłanym rozlicznymi pięknymi wodospadami. Pływające tam rybki zrobią nam darmowy peeling stóp i wykąpiemy się w jednym z najwyżej położonych wodospadów. Po powrocie do hotelu czas wolny. 

Dzień 5 – Kanchanaburi/Surat Thani
Zwiedzanie Kanchanaburi – most na rzece Kwai, muzeum wojny, cmentarz wojenny. Zobaczymy ogromne drzewo – Giant Pod Tree i świątynię tygrysa – Wat Tham Suea. Odwiedzimy lokalny targ w Nakhon Pathom i pobliską pagodę – Phra Pathom Chedi. Po dniu pełnym wrażeń nocnym pociągiem udamy się w kierunku Parku Narodowego Khao Sok.

Dzień 6 – Khao Sok
Odpoczynek po nocnej podróży w pięknych okolicznościach przyrody. Czas wolny możemy spędzić przy rzece, spacerach po okolicy, czy delektować się pysznym jedzeniem w jednej z wielu doskonałych restauracyjek w miasteczku. Zakwaterowanie w skromnych, drewnianych lub murowanych chatach na terenie pełnym egzotycznej roślinności w pobliżu parku narodowego Khao Sok. Dla zainteresowanych istnieje możliwość skorzystania z nocnego safari, gdzie można obserwować nocne życie lasu tropikalnego.

Dzień 7 – Khao Sok
Rano wyruszamy do samego serca Parku Narodowego Khao Sok. Czeka nas mnóstwo przygód. Trekkingi, zwiedzanie jaskiń, pływanie w czystych i ciepłych wodach jeziora Cheow Lan, nocne i poranne safari w poszukiwaniu dzikiej zwierzyny i podziwianiu niesamowitych krajobrazów. Jeśli dopisze nam szczęście to zobaczymy dziko żyjące słonie! Między poszczególnymi miejscami przemieszczać się będziemy tradycyjnymi łodziami (Ruea Hang Yao). Noc spędzimy w domkach pływających na jeziorze. Tylko my i dzika przyroda. Park Narodowy Khao Sok to miejsce wyjątkowe, położone w południowej części Tajlandii. Obszar o powierzchni 739 km² gdzie znajdziemy prawdziwą mieszankę kolorów i krajobrazów: ogromne góry i doliny, jeziora, groty oraz jeden z najstarszych na świecie lasów tropikalnych.

Dzień 8 – Khao Sok/Ao Nang
Około godziny 13:00 wracamy do miasteczka i kończymy przygodę z Parkiem Narodowym Khao Sok. Tego samego dnia wyruszamy w podróż w kierunku najpiękniejszych plaż Tajlandii. W godzinach popołudniowych dotrzemy do miejscowości Ao Nang. Gwarne miasteczko ugości nas pysznym jedzeniem i wakacyjną atmosferą.

Dzień 9 – Ao Nang
Po śniadaniu popłyniemy na pobliskie plaże – Railay. Tu błogo spędzimy czas na pięknej Railay Beach (Railay West) i jeszcze piękniejszej Phra Nang Cave Beach. Dla odważnych możliwa samodzielna wspinaczka na punkt widokowy z którego rozpościera się niezwykły widok na okolicę. Po południu szkoła gotowania tajskich specjałów!

Dzień 10 – Ao Nang
Po śniadaniu wycieczka na Hong Island. Czyli rejs prywatną szybką łodzią po rajskich wysepkach z białym piaskiem i lazurową wodą. W trakcie wycieczki wejdziemy na punkt widokowy 360°!

Dzień 11 – 13 – Koh Phi Phi 
Rano ruszamy do portu w miejscowości Krabi. Następnie czeka nas ok. dwugodzinny rejs na wyspę Koh Phi Phi. Alternatywnie pobyt w Khao Lak i  całodniowa wycieczka na wyspę Koh Phi Phi. Pokojowo nastawieni turyści z całego świata zjeżdżają się tu wypocząć i bawić się do białego rana. Wieczorami na plaży podziwiać można liczne pokazy tańca z ogniem. W czasie pobytu na wyspie wycieczki na liczne rajskie wysepki. Przewidziany jest również trekking na punkty widokowe ulokowane w wyższych partiach wyspy.

Dzień 14 – Koh Phi Phi/Krabi
Popołudniowym promem płyniemy do Krabi. To dobry moment na ostatnie zakupy (przyprawy, pamiątki, itp.). Wieczorem wylot do Polski. Żegnaj Tajlandio!


Interaktywna mapa wyprawy Odlotowych:Termin wyprawy: 6 – 21.12.2024 r.

Cena wyprawy  6900 zł + bilet lotniczy 

Cena zawiera:

 • ◽ Noclegi podczas całego pobytu
 • ◽ Śniadania (z wyłączeniem dnia z nocnym przejazdem pociągiem)
 • ◽ Transport podczas całej wyprawy: tuk-tuki, autobusy, busy, miniwany, pociągi, taksówki, promy
 • ◽ Wycieczkę po Świątyniach Bangkoku, na targ na torach, wycieczkę na pływający market, kolej śmierci, atrakcje Kanchanaburi, wodospady Erawan i inne z anglojęzycznym przewodnikiem
 • ◽ 7 posiłków w porze obiadowej
 • ◽ Ubezpieczenie KL i NNW – wariant VIP!
 • ◽ Obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • ◽ Obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy
 • ◽ Opiekę Organizatora i/lub Opiekuna Wyprawy

  Cena nie zawiera:

 • ◽ Biletów linią lotniczą Fly Dubai na trasie Kraków – Pattaya, Krabi – Kraków: 3580 zł
 • ◽ Biletów wstępu do atrakcji (Świątynie w Bangkoku, King Power Mahanakhon, wodospady Erawan, Khao Sok, rejsy z Ao Nang i Koh Phi Phi w sumie ok. 270$)
 • ◽ Pozostałego wyżywienia i napojów od ok. 15$ dziennie
 • ◽ Napiwków dla przewodników 30 $
 • ◽ Wydatków własnych

Bilety lotnicze 
Lecimy liniami Fly Dubai z Krakowa. Wylot z Krakowa 6.12.24 o godz. 12:10, wracamy do stolicy małopolski 21.12.24 o godz. 11:00
Jeśli nie mieszkasz w Polsce to możesz dolecieć do nas z dowolnego miejsca na Świecie.

Ważne!
Minimalna ilość osób to 12 (max. 15 osób). Jeśli podróżujesz sam to nie problem. Nie ma dopłat dla podróżujących w pojedynkę. Zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych lub kilku osobowych. Mogą zdarzyć się łóżka „małżeńskie” w zależności od dostępności miejsc.

                                         


Zasady płatności:
1 rata: 1500 zł opłata rezerwacyjna płatna po rezerwacji
2 rata: pozostała kwota płatna 29 dni przed wylotem

Kontakt:

biuro@odlotowi.pl lub dzwoń tel. 570 660 620

Dlaczego z nami? 

 • Jesteśmy laureatem GOLD Orłów Turystyki w latach 2018 – 2022 – nagroda ta przyznawana jest za opinie osób podróżujących z nami
 • Kameralne grupy, wesoła atmosfera!
 • Autorskie programy, niezwykłe noclegi
 • Ubezpieczenie wysokiej klasy (wariant VIP)
 • Omijamy „sierocińce” dla słoni, wybieramy podziwianie zwierząt w ich naturalnym środowisku

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Wszystkie zdjęcia na stronie są naszego autorstwa ©

Galeria zdjęć

 

 Film z bardzo podobnej wyprawy w 2015 roku