Termin wyprawy: 13-27.08.2020 r. (15 dni)
Stopień trudności: średni. Zalecany wiek minimalny 8 lat.

Zapraszamy na 14-dniową azjatycką przygodę!

Naszą przygodę rozpoczynamy w Singapurze, mieście przyszłości, ogrodów i autonomicznych autobusów. Wielki, ultranowoczesny i nieposkromiony, azjatycki tygrys.
Po dwóch intensywnych i ekscytujących dniach dostaniemy się na mistyczną indonezyjską wyspę Bali. Zobaczymy mnóstwo świątyń i świętych miejsc dla Balijczyków, pospacerujemy na zapierających dech w piersiach tarasach ryżowych. Wykąpiemy się pod wodospadami, a jeśli dopisze nam szczęście zobaczymy delfiny w ich naturalnym środowisku – morzu! Ostatnie dni spędzimy na relaksie, zabawie i plażowaniu na wyspach Gili.

Dzień 1
Wylot z Polski (lub kraju w którym mieszkasz) do Singapuru

Dzień 2
Przylot do Singapuru. Zakwaterowanie w hotelu, aklimatyzacja i pierwsze starcie z miastem Lwa. Wieczorny pokaz światła i wody „Spectra” przy Marina Bay.

Dzień 3
Singapur to wielokulturowe miasto, przekonamy się o tym zwiedzając dzielnice chińską, arabską oraz “małe Indie”. Po południu zobaczymy centrum Singapuru, odwiedzimy futurystyczne zaprojektowane przez znakomitych znanych architektów Ogrody – Gardens By The Bay, a wieczorem niezwykły pokaz świateł i muzyki „Super Tree”. Ostatnim punktem będzie wyjazd na ciastko lub drinka po podniebnej restauracji na szczycie spektakularnego hotelu Marina Bay Sands. 

Dzień 4
Przelot na wyspę Bali. Następnie pojedziemy do nadmorskiej miejscowości Lovina na północy wyspy. Aklimatyzacja i czas wolny.

Dzień 5
Pobudka przed wschodem słońca. Tradycyjnymi balijskimi łodziami popłyniemy w głąb morza, aby podziwiać stada delfinów przy promieniach wschodzącego słońca. Po śniadaniu ruszymy podziwiać dwa majestatyczne wodospady Sekumpul i GitGit.

Dzień 6
Wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Ubud. Po drodze zobaczymy niezwykle malownicze i najpiękniejsze tarasy ryżowe na wyspie Jatiluwih Rice Terraces i świątynię Ulun Danu Beratan. Odpoczynek po podroży i czas wolny.

Dzień 7
Zwiedzamy Ubud i okolice. Pospacerujemy po Małpim Gaju, zwiedzimy balijskie Świątynie m.in. Tirta Empul, a następnie udamy się na najbardziej rozpoznawalne tarasy ryżowe na Bali – Tegalalang. Posmakujemy najlepszej i najdroższej kawy na Świecie – Kopi Luwak.

Dzień 8
Dzień wolny. Dla chętnych wycieczki fakultatywne. Wieczorem pokaz tradycyjnego balijskiego tańca Kecak.

Dzień 9 – 12
Czas na relaks! Po śniadaniu udajemy się w kierunku portu. Płyniemy na rajskie wyspy Gili, gdzie spędzimy kolejne 4 noce. Piękne białe plaże i lazurowa woda. Odpoczynek, snorkeling, rafy koralowe, żółwie a wieczorami czekają na nas bary z muzyką na żywo lub imprezy do rana. Dla chętnych możliwość zorganizowania nurkowania, wycieczek na okoliczne wyspy. Możliwy wynajem rowerów i wycieczek rowerowych.

Dzień 13
Wracamy na Bali. Ostatnie zakupy przed powrotem do Polski.

Dzień 14
Opuszczamy Indonezję i wracamy do Singapuru. Ostatnie chwile poświęcimy na podziwianie tropikalnego ogrodu i wodospadu Jewel na lotnisku w Singapurze i tuż po północy wylatujemy z Miasta Lwa.

Dzień 15
Przylot do Polski

Cena zawiera:

  • Noclegi podczas całego pobytu
  • Śniadania
  • Transport podczas całej wyprawy: Metro w Singapurze, większość przejazdów na Bali w klimatyzowanym minibusie, promy, łodzie.
  • Ubezpiecznie KL i NNW
  • Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
  • Opiekę organizatorów oraz program wyjazdu

 

Cena nie zawiera:

  • biletów wstępu do atrakcji
  • wyżywienia, poza śniadaniami
  • napiwków dla przewodników
  • innych atrakcji i pamiątek

 

Koszt wyprawy:
5000 zł + biletów lotniczych Warszawa – Singapur – Warszawa (ok. 2000 – 2600 zł) i biletów Singapur – Bali – Singapur (ok. 400-700 zł)

Ważne!
Minimalna ilość osób to 8 (max. 13 osób).
Bilety lotnicze kupujemy po zgłoszeniu minimalnej ilości osób. Bezpośrednio przed kupnem biletów dzwonimy do Was i informujemy o aktualnych cenach lotów.

Zasady płatności:
1 rata: 1000 zł opłata rezerwacyjna płatna przy rezerwacji
2 rata: 4000 zł płatna 30 dni przed wylotem

Zgłoszenia, zapytania:
Wypełnij zgłoszenie na wyprawę lub zadzwoń
biuro@odlotowi.pl,
lub Radosław Molski tel. 570 660 620

 

error: Content is protected !!