Sri Lanka - styczeń 2019

5,0 rating
8 lutego 2019

Podróżowanie z Odlotowymi to zawsze jest super przygoda. Pełen profesjonalizm w zakresie programu i atmosfery na wyjeździe. Na pewno to nie ostatni wyjazd z Wami, a sobie życzę więcej urlopu , by móc wyjeżdżać z Wami więcej niż raz w roku

Wanda D.

Kreta w czerwcu z rodzina 2018

5,0 rating
22 czerwca 2018

Wakacje zorganizowane przez Darie i Radka były świetne, wspaniała lokalizacja, bardzo blisko do niesamowitych atrakcji turystycznych, oczywiście dzięki wlasnie Odlotowi.pl mogliśmy się nacieszyć i wypocząć na cudownej Krecie , jeśli chcesz zobaczyć piękne miejsca wynajmij samochód a twoje wakacje będą niezapomniane , oczywiście samochód spisał się na medal , wynajem również w dobrej cenie , jeśli jedziesz z dziećmi to właśnie będzie to najlepsza opcja. Przed wylotem otrzymałam emaila z najpiękniejszymi miejscami na Krecie , praktycznie we wszystkich miejscach byliśmy a było ich 10 , koszt paliwa tylko 120 euro więc bardzo mało . Jeśli chcesz wypocząć tanio i bez stresu polecam właśnie Odlotowych , już myślę nad następnymi wakacjami. Polecam

Natalia V

Izrael Wiosenny 2018

5,0 rating
3 maja 2018

Podróżować z Wami to ogromna przyjemność i przeogromny zaszczyt. Dziękujemy Darii i Radkowi za całą organizacje i to, że mogliśmy się w spokoju oddać pełnej kontemplacji odkrywanym doznaniom. Dziękuję wszystkim za bardzo pozytywną energię, przemiłe towarzystwo, humor i uśmiech. Ta wycieczka odcisnęła piętno na mojej psychice …. oczywiście pozytywne. Dowiedziałem się, że np. nawet niewidomy może jeździć na segwayu, w wodzie nie trzeba umieć pływać, piwo za 30 zl smakuje wybornie, a tym piwem Irlandczyk chce myć samochody, a moja żona uwielbia spać w namiotach na pustyni, że nie trzeba od razu zatrzymywać gościa który przy mnie pali skręta, a do samolotu można wnieść pistolet oznajmiając wszystkim, że się go ma, że można umyć samochód bez wody, że kartę kredytową może obciążyć każdy i za kwotę jaką mu się żywnie podoba, że nawet zwykły kebab może kosztować 80 zł, …i wiele innych. 🙂 Było super!!!! Bardzo Wam jeszcze raz dziękuję. Będziemy zaszczyceni jak będziemy mogli z wami gdzieś jeszcze jechać. Pozdrawiamy gorąco!

Michał i Magda

Gorąca Kreta we wrzesniu

5,0 rating
2 grudnia 2017

Dzięki pomocy Radka i Darii mogliśmy spędzić cudowny tydzień na Krecie. Polecili nam tanie miejsca noclegowe w pobliżu najciekawszych atrakcji turystycznych co pozwoliło na zaoszczędzić sporo czasu, którego dla nas było ciągle mało. Kreta jest tak piękna, że z chęcią wróciłabym tam jeszcze raz. Jeśli macie problem z organizacją nisko budżetowego wyjazdu, wynajmem samochodu, a także kupnem niedrogich biletów oni Wam pomogą.

Agnieszka Ł.

Kreta 2017

5,0 rating
28 listopada 2017

Dzięki szybkiej organizacji wyprawy udało nam się tanio polecieć na słoneczną Kretę w ostatnim tygodniu września. Każdy dzień był dokładnie zaplanowany przez organizatorów wycieczki i w tydzień odwiedziłam naprawdę wiele niesamowitych, wartych zobaczenia miejsc. Wyspa uraczyła nas swoim klimatem, znacznie odrębnym od tutejszego. Jeśli chcecie poznać Kretę lub jakiekolwiek inne miejsce, Radek z Darią udzielą wam wszelkiej pomocy związanej z planowaniem wyjazdu oraz pobytu. Zdecydowanie polecam!! Nie ma co czekać, a ja mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja na ponowny wyjazd z ich pomocą!!

Oliwia Ł.

Podróżowałeś z nami?